Areál „Sportovní formule Bouzov“ se nachází jen kousek od zdejšího hradu. Najdete ho hned při vjezdu na parkoviště hradu u hřiště po levé straně. Je obklopen krásnou přírodou a po romantice, kterou vám nabízí hrad, si tu můžete do žil vlít trochu adrenalinu. Záleží jen na vás, zda si vyberete pro svůj zážitek minikáry s nožním řízením a ručními brzdami, nebo vzrušující horské koloběžky.

Minikáry vám zrychlí puls

Pokud si chcete opravdu pořádně užít a máte pro strach uděláno, budou pro vás tím pravým minikáry. Se svým strojem se spustíte speciální dráhou ze zámkové dlažby rychlostí, která vám bude vyhovovat a bude pro vás zábavná. Na místo startu vás vyveze lanový vlek. Celková délka dráhy je celkem 721 m, speciální část měří 525 m a je 2,2 m široká. Nutno říci, že minikáry opravdu „sviští“. Chce to odvahu, postřeh a ačkoliv se jedná o zábavu, při které se tak trochu vaří krev, tak také chladnou hlavu.

Horské koloběžky pro děti i dospělé

Druhou zábavnou atrakcí jsou horské koloběžky, které jsou vhodné pro větší děti i dospělé. Jejich nosnost je díky masivní konstrukci až 120 kg. Přední i zadní kolo je vybaveno kvalitními brzdami, takže o své bezpečí se nemusíte bát. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte jízdu po trati minikár, nebo jestli si vyberete jízdu po louce. Stejně jako v případě minikár vás nahoru do místa startu bez problémů vyveze lanový vlek.
V areálu nechybí občerstvení, ani sociální zázemí.

Provozní doba

Duben, květen, červen so+ne+svátky 10.30 – 17.00 hod.
Červenec a srpen denně kromě pondělí 10.30 – 18.00 hod.
Září, říjen so+ne+svátky 10.30 – 17.00 hod.

V případě nepříznivého počasí se nejezdí.

Kontakt

Tel.: +420 737 328 547, 581 022 446
www.minikarybouzov.cz

Z minikár na hrad i do přírody

Nedaleké okolí nabízí kromě návštěvy pohádkového hradu Bouzov také třeba vyhlášené Javoříčské jeskyně, zříceninu Rytířské síně Mladeč či krásnou přírodu s možností vycházek, koupání i houbaření a mnohé další.